Yonex Ezone 100

Již šestá generace raket EZONE se pyšní maximálním pohlcením nežádoucích vibrací a největším sweet spotem v historii této řady. Rozšířením rakety v poloze 3 a 9 hodin a...
4 761 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z 360s

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 342 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 79 957 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 310 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 90 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma100 % • 523 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 726 recenzíDalší informace
Skladem • Více variantDárekZdarma100 % • 637 recenzíDalší informace
Skladem • Více variant180 Kč1 neověřená recenzeDalší informace
Skladem • Více variantZdarma97 % • 9 619 recenzíShop roku 2023 - FinalistaUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • Více variantZdarma93 % • 208 recenzíDalší informace

320 mm

• , zakoupeno v TENISLIFE.cz

• Design za jedna, radost na koukání, navrhnuté a zpracované do detailu
    • Skvělý sweet-spot
    • Pro můj typ (hra od základní) ideální parametry hmotnost/vyvážení/velikost hlavy
    • Snad jedině, pokud by někdo potřeboval grip G5, tak se možná nevyrábí (nebo jsem zrovna jen nezahlédnul v nabídce)

Pecka pro můj typ hry, tak jak jsem to i očekával dle recenzí. Přesně pro mne na hraní od základní (síťaři by ale asi tuhle nevybrali). Po zkušenostech s jinými značkami jsem asi konečně našel ;)

• , zakoupeno v SportOaza.cz

Kvalitní raketa japonské firmy.

• , zakoupeno v tenshop.cz

• - kontrola úderu
    • - poměrně lehká raketa

Raketa je výborná, jsem s ní spokojená, jsem závodní hráčka a s touto raketou mám velkou kontrolu nad úderem a není vůbec těžká. Já osobně ji kupuji jen rakety Yonex, je to raketa, do které se vyplatí investovat. Velikost gripu souhlasí s velikostmi jiných modelů této značky. jediné minus, které bych vytkla je, že overgrip, který je původní, docela hodně kouže, takže já osobně jsem raketu musela po prvním tréninku přemotat. Jsem velmi spokojená a jen můžu doporučit. Kupovala jsem ji v obchodě www.tenshop.cz a komunikace s obchodem byla výborná.

Úroveň hráče
pro profesionály
300 g
Vyvážení
320 mm

Rozšířením rakety v poloze 3 a 9 hodin a změnou úhlů v AERO rámu vzniká lepší cit při odpalu a to i při nečistě trefených úderech. Pro lepší komfort a stabilitu rámu je v této sérii použit nový materiál TORYACA M40X - velmi pevné a zároveň pružné karbonové vlákno, a zároveň Vibration Dampening Mesh pro minimalizaci nežádoucích vibrací. Raketa hráčky N. Osaka či N. Kyrgiose.

Technické parametry

H.M. Graphite, M40X, VDM

Šířka rámu 23.5 mm / 26.0 mm / 22.0 mm

Hustota výpletu 16/19

Technologie rakety

ISOMETRIC - Vytvořený společností Yonex v roce 1980. Průlomová technologie zvyšující Sweet Spot (optimální úderová plocha) až o 7%.

AEROSHAPE - Pro komfortnější pocit ze hry je rám rakety Aeroshape zkonstruován v každé části pod rozdílným úhlem. Spodní část je tvrdší a tím pádem stabilnější, naopak horní část je stavěna pro více komfortu......

O.P.S. - Nová technologie firmy Yonex. Kulatější hrany shaftu poskytují ideální míru jeho ohybu a širší čelo shaftu zvyšuje celkovou stabilitu rámu. Výsledkem je delší setrvání míče na výpletu, což umožňuje vyšší rotaci úderů a především lepší kontrolu úderů.

Shockless Grommet System - Firma Yonex zabudovala otřesuvzdorné průchodky po stranách a spodní části rámu. Tím se minimalizuje svalová únava během dlouhé hry a současně se tak chrání zápěstí, loket a rameno proti přenášení vibrací.

Super Cushion Grip - Super Cushion Grip minimalizuje vibrace při úderech a tím pomáhá společně se Shockless Grommet v lepší ochraně zápěstí, lokte a ramene.

LINER TECH - Napomáhá k optimalizaci úderů, které jsou zasaženy mimo střed rakety.

VDM (Vibration Dampening Mesh) - Tento pružný materiál ze síťoviny je integrován do rukojeit a snižuje nežádoucí vibrace až o 30%.

M40X - Do krku je přidán silný, elastický grafit pro zlepšení stability rámu. Pro ještě vyšší pevnost a stabilitu rámu.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v TENISLIFE.cz

• Design za jedna, radost na koukání, navrhnuté a zpracované do detailu
    • Skvělý sweet-spot

• , zakoupeno v SportOaza.cz

Kvalitní raketa japonské firmy.

• , zakoupeno v tenshop.cz

• - kontrola úderu
    • - poměrně lehká raketa

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v UNI-SPORT.CZ

• vyváženost, šetřím bolavý tenisový loket, kontrola úderů
    • neznám

• kvalita provedení - Japonsko
    • stabilní ůdery - jistota

Tento typ rakety je opravdu šetrný k ruce a využívá energie letícího míčku. Zbývá jen jej dobře trefit. Kdo má rád Yonex tvary rakety, bude spokojen.