Pro Kennex Q 15

pro pokročilé
280 g
Vyvážení
325 mm

Rakety pro muže Tenisová raketa PRO KENNEX Q15 + doprava zdarma! Jedinečná raketa Q15 s Kinetic systémem pro hráče, kteří mají problémy s tenisovým loktem. Teď už si vybere každý, nově k dispozici váha 280g a 300g. Inovovaný systém "Q" funguje na stejném principu jako standardní systém Kinetic, kdy kinetická energie, vytvořená během nápřahu a úderu do míče stabilizuje tenisový rám, výrazně redukuje nárazový šok a vibrační impulsy předávané ruce tenisty, které mohou zapříčinit zdravotní problémy paže.

Vytvořená dynamická síla je soustředěna do nejvýhodnějších oblastí výpletového lůžka, kde je síla nárazu během hry největší. Kinetic "Q" zvyšuje optimální "trefovací bod" (sweet spot) na 54% celkové hratelnosti v prostoru výpletového lůžka. V praxi to znamená, že je možné hru zrychlit a to se zlepšenou kontrolou, menší námahou a hlavně menším opotřebením paže. V hlavě rakety jsou viditelně ve čtvercové pozici umístěny 4 generátory s kinetickou hmotou.

Kinetic square.

Zásadní rozdíl je v tom, že u standardního rámu rakety Kinetic byl systém Kinetic umístěn pomocí pásku s kapslemi kinetické hmoty téměř v celé hlavě rakety, kdežto u technologie Kinetic Focus jsou v hlavě rakety 4 generátory s kinetickou hmotou VIDITELNĚ umístěny ve čtvercové pozici 8-10 a 2-4 (odtud tedy název SQUARE = čtverec).

Sweet spot.

Tato nová technologie výrazně zlepšuje stabilitu rakety při úderu do míče a stejně tak všechny ostatní přednosti kinetického systému: citelně redukuje nárazový šok a vibrační impulsy předávané ruce tenisového hráče, které mohou zapříčinit problémy se zápěstím, loktem či ramenem.

Princip Multi-Mass Kinetic Focus technologie zjednodušeně:

Představte si, že raketové výpletové lůžko je nahrazeno fotbalovým hřištěm. Světla, reprezentující kinetický generátor, jsou umístěnav každém rohu hřiště přesně ve stejných místech jako kinetickýgenerátor v tenisové raketě Kinetic Focus. Světelné paprsky jsou zaměřeny do centrálního bodu pole s jediným účelem, aby bylo celé hřiště v jasném světle. Více či méně je stejná funkce splněna 4-kvadrátními kinetickými generátory síly v tenisové raketě Kinetic Focus, kdy vytvořená dynamická síla je soustředěna do nejvýhodnějších oblastí výpletového lůžka, kde je síla nárazu míče během hry největší. Toto žádná jiná technologie nedokáže poskytnout

Reference:

ČÍŽEK RADOVAN, dvojnásobný mistr světa seniorů v kategorii 50+, věk 59 let „S raketami pro kennex hraji již 15 let. Dvakrát jsem s raketami Pro Kennex vyhrál mistrovství světa seniorů a hodně seniorských turnajů nejvyšší kategorie. Zkuste i Vy hrát s raketami, které šetří Vaše tělo, poskytnou Vám vysoký herní komfort a přinesou Vám radost z tenisu."

HAŠEK JAN, trenér TK Slavia Orlová, věk: 40 let „Jako tenisový trenér potřebuji co nejšetrnější raketu. Otestoval jsem spousty raket, ale jakmile jsem vyzkoušel Kinetic, už jsem tuto raketu nepustil z ruky.“

DĚNGL PETR, trenér 2. třidy, věk: 61 let "S Kineticem od firmy Pro Kennex jsem se setkal již dávno, ale teprve nyní, kdy pociťuji opotřebovanost kloubů a chci mít co největší pohodu při tréninku dětí i při různých zápasech, používám Kinetic Q15, který je následníkem rakety P3, která už tehdy byla úžasná svými herními vlastnostmi. Raketa Q15 je ještě lepší - jak herními vlastnostmi, tak svým vzhledem. Velmi ji doporučuji trenérům popřípadě všem rekreantům."

HUŤKA PETR JR., trenér TK Precheza Přerov, věk: 40 let „Tenis hraji téměř každý den, a to několik hodin, a konečně jsem našel raketu, která splňuje moje představy o komfortu při hře bez sebemenších zdravotních problémů. Velmi si tuto raketu pochvaluje i moje okolí, kterému ji vždy doporučuji, jelikož mám vyzkoušeno, že systém Kinetic se všemi výhodami, které má, skvěle funguje.“ rakety PRO KENNEX na tenis: Kinetic SQ, Ki 5, Ki 10, Ki 15, X-Drive, Q15, Q30, Q Tour, Ace Pro, Power Blade

Produkt zatím nemá žádné recenze.