Babolat Nadal 26

Doporučená nabídka Sportsone.cz

Skladem • 1 varianta% Slevový kód109 Kč96 % • 27 948 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta65 Kč100 % • 236 recenzíDalší informace

Úroveň hráče
pro začátečníky
Dětské / Juniorské
245 g
Vyvážení
310 mm

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Domnívám se, že výrobek je vhodný pro mé vnučky - dvojčata.

Produkt vnučky využívají velmi krátce, nemohu posoudit kvalitu ani jinak zhodnotit.

• , zakoupeno v deeplove.cz

Všem doporučuji, byla jsem maximálně spokojená.

• lehká,

doporučuji, kvalita=cena

Úroveň hráče
pro začátečníky
Dětské / Juniorské
245 g
Vyvážení
310 mm

Chcete být jako Rafa? Řadu Nadal Junior jsme navrhli pro mladé hráče, kteří sní o tom, že budou kráčet v jeho šlépějích. Tento kousek je inspirován emblematickou raketou jejich idolu. Nová kolekce raket s barvami RAFA, využívající stejných technologií a vlastností jako Pure Aero, pro neuvěřitelnou rotaci s ještě větší stabilitou a přesností. Hliníkový rám nabízí ovladatelnost a velkou odolnost při každém nárazu. Raketa Nadal Junior 23 je vhodná pro mladé hráče s výškou od 120 do 130 cm.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 726 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Sportega.cz

• Domnívám se, že výrobek je vhodný pro mé vnučky - dvojčata.

• , zakoupeno v deeplove.cz

Všem doporučuji, byla jsem maximálně spokojená.

• lehká,

doporučuji, kvalita=cena

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta59 Kč97 % • 726 recenzíDalší informace