Babolat Drive Z Lite

350 mm

• , zakoupeno v Sportby

• výborná cena za kvalitní zboží
  • , zakoupeno v Babolat Store

• Lehka, ovladatelna raketa, vhodna pro zacatecniky a deti/juniory.
    • Nezjistil sem.

Mohu doporucit.

• , zakoupeno v Babolat Store

• cena, hmotnost, vzhled, reakce na míč.

Doporučujimpro středně pokročilé hráčky

Úroveň hráče
pro profesionály
Dámské
255 g
Vyvážení
350 mm

Tato raketa je vybavena Cortex Systémem - aktivní filtr vibrací přizpůsobený nárokům tenisové úrovně hráče. Styčná plocha mezi rukojetí a rámem. Jedná se o první technologii která je přizpůsobena pro filtraci různých typů vibrací. Vibrace (vysoká frekvence), které narušují cit pro míč, jsou odbourány. Vibrace (nízká frekvence), které zajišˇují cit pro míč, jsou uchovány.Mezi další systém této rakety patří Woofer systém. Patentovaná inovace od firmy Babolat. Woofer je první technologií díky které rám rakety a struny spolupracují při úderu míče. Zajišťuje více kontroly, příjemný pocit a méně vybrací.Drive Z-Lite je lehký rám, který je poměrně stabilní díky vyvážení směrem do hlavy. Model Drive Z-Lite nahrazuje model Pure Drive Zylon 360 v řadě značky Babolat. Drive Z-Lite nabízí velký potenciál pro rotace, především u hráčů s rychlým švihem, dostatek razance i pohodlí. U tohoto modelu oceníte délku vašich volejů. Sweetspot je prodloužen směrem do horní části hlavy rámu, což je vhodné pro hráče s západním (sklopeným) držením hrající topspiny. Zkušenější hráči najdou v tomto modelu prostor pro přizpůsobení rámu (dovážení, apod.).Tento model je určen pro: středně pokročilé a zkušenější hráče a zejména pro juniory.V ceně je obal na celou raketu.POUŽITÉ TECHNOLOGIE:

• , zakoupeno v Sportby

• výborná cena za kvalitní zboží
  • , zakoupeno v Babolat Store

• Lehka, ovladatelna raketa, vhodna pro zacatecniky a deti/juniory.
    • Nezjistil sem.

Mohu doporucit.

• , zakoupeno v Babolat Store

• cena, hmotnost, vzhled, reakce na míč.

Doporučujimpro středně pokročilé hráčky

• super cena
    • raketa je lehoucka - prijemna do ruky

Po prvnim vyzkoluseni neuveritelny pocit, jinou raketu uz nechci

• , zakoupeno v Babolat Store

• Skvělé zpracování, ovladatelnost.
    • S ohledem na hmotnost rakety pozor na volbu tvrdosti výpletu.

• , zakoupeno v Babolat Store

• výborný poměr kvality a ceny
    • raketa je velice lehká a příjemná do ruky
    • pomáhá velice znatelně kontrolovat údery,přitom šetří vynaloženou energii

Je mi 26 a aktivně hraji druhou sezónu,chodím hrát nekolikrát týdně.Po dvouhodinovém tréninku,či dokonce zápase mě z mojí rakety dost bolelo zápěstí,předloktí i šlachy přímo v ruce,takže jsem raketu nemohla pevně sevřít. Začala jsem tedy hledat lehčí raketu...O této jsem se dočetla,že ji právě často volí i ženy.Cena mě mile překvapila,tak jsem ji objednala.
    Při prvním odehraném míči jsem se nestačila divit :-) S razancí, se kterou jsem byla zvyklá míče odehrávat tak,aby dolétly k základní čáře jsem míček málem vyhodila z kurtu :-))) Chvíli mi samozřejmě trvalo,než jsem si na ní zvykla,ale teď si ji nemůžu vynachválit.O 100% lépe se mi hrají backhandy,podání má větší razanci a mnohem lépe se míče umisťují.
    Ruka už nebolí a celkově je hra komfortnější a hlavně nejsem tak sedřená :-)

• , zakoupeno v Babolat Store

Velmi lehká raketa, barevná kombinace pěkná

• , zakoupeno v Babolat Store

• výborná kvalita výrobku za dobrú cenu
    • nič

parametre tenisovej rakety sedeli presne potrebe mojej dcéry

• ľahká
    • dobré spracovanie